Minőségellenőrzési gyakornok

Budapesti központunk fejlesztő részlegébe keresünk főiskolai/egyetemi hallgatót a minőségellenőrzési csoportba, az ARCHICAD funkcióinak végtesztelésére, legalább heti 20-25 órás, az órarenddel egyeztetett munkavégzésre.
Feladatok

Elvárások
Fiatalos, összetartó csapatunk Téged vár, amennyiben:
• Nappali tagozatos (építész)mérnök hallgató vagy
• Felhasználói szintű ARCHICAD tudással rendelkezel
• Képes vagy pontos, precíz munkavégzésre
• Nyitott vagy az újdonságokra és a tesztelési ismeretek elsajátítására
• Kiváló csapatjátékos vagy
• Kommunikációs szintű angolnyelv tudásod van

Előnyt jelent, ha:
• Ismersz egyéb, elterjedt CAD rendszereket (AutoCAD, Revit)
• Van szoftvertesztelési területen szerzett tapasztalatod
• Perl programozási nyelv iránt érzett olthatatlan vonzódás
Egyéb
Amiért minket válassz:
• Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
• Inspiráló munkakörnyezet
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, III. kerület
  • Munkaidő: Heti min. 20 óra
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Építő, Építész, Villamosmérnök, Egyéb mérnöki jellegű feladatok
  • Elvárt nyelvtudás: -
  • Bérezés: 1320 Ft/ óra
  • Azonosító: #14478
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően