Informatikai project management asszisztens -német

Informatikai project management asszisztens, rugalmas heti 10-15 órás munkavégzéssel.

Feladatok
Feladatok:
• Siemens nemzetközi informatikai vállalat német ügyfelei számára részmunkaidõs egyetemista diákot keres Projekt management asszisztensi feladatok elvégzésére
• Nemzetközi szoftver fejlesztési project Change Control Board (szakmai irányítói testülete) munkájának asszisztensi szintû támogatása
• Szoftver fejlesztési feladatok rendszeres követése, állapotáról kiértékelések készítése
• Kapcsolattartás a német és angol szoftver fejlesztõkkel
• Fejlesztési dokumentumok követése, alapos, részletekre való odafigyelést igénylõ munka
Elvárások
Elvárások:
• Megkezdett felsõfokú mérnöki, informatikai vagy mûszaki tanulmányok
• Német és angol nyelvtudás
• Alapos számítógépes felhasználói és Windows Office ismeretek
• Rendszeres munkavégzés munkaidõ alatt, ca. heti 10 óra
• A munkavégzés diákszövetkezeten keresztül, feltétele a nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Egyéb
Elõny:
• Szoftver fejlesztés project management feladatok iránti érdeklõdés
• SAP ismeretek

Amit kínálunk:
• Egyetemi tanulmány mellett végezhetõ diák asszisztensi munka
• Rugalmas munkaidõ, munkanapokon, hosszabb távú munka, betanitás
• Munkahelyi tapasztalat szerzés mérnöki munka területén, nemzetközi környezetben
• Német és angol nyelv gyakorlásának lehetõsége
• Számítógépes irodai munka, modern munkakörnyezetben, Budapest XI. kerületében, BME közelében

Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00 (heti 10-20óra)
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Általános irodai
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol, német
  • Bérezés: 1800 Ft/óra
  • Azonosító: #13857
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően