Adatellenőrzés, adategyeztetés

Innovációs és Technológiai Minisztérium irányítása alatt az Ügynökségünk az elmúlt években közel 50 országos infokommunikációs projekt megvalósításában vállalt kiemelt szerepet. Jelenleg 60 projekt megvalósításában, továbbá 10 projekt előkészítésében vesz részt – ezek összértéke meghaladja a 400 milliárd forintot.
Feladatok
Feladatok: Adatellenőrzés, adategyeztetés
Elvárások
Elvárás:
Microsoft Office, különösen excel ismeret készségszintű alkalmazása.
Jó kommunikációs készség.
Monotónia tűrés.
Folyamatosan 5-6 hónapra alkalmanként legfeljebb napi 8 óra, 08:00 – 16:30 között, mely időtartamban 30 perc munkaközi szünetet díjazás nélkül biztosítunk.
Az első napon 9:00 óra kezdéssel.
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8:00-16:30 (heti 4-5 nap)
  • Heti Munkaidő: 30 - 40 óra
  • Szakterület: Adatrögzítés
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1150 Ft/óra
  • Azonosító: #14393
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően