Junior marketing tanácsadó

Érdekel hogyan működik egy marketingügynökség?
Szívesen megismerkednél az online marketing legújabb eszközeivel?
Szeretnél valódi ügyfeleknél valódi tapasztalatokat gyűjteni?

Jelentkezz hozzánk Junior Marketing Tanácsadó munkakörbe.
Feladatok
A következõ feladatokban várnánk segítségedet:

- Változatos, kreatív munkában való aktív részvétel, marketing kampányok támogatása.
- Látványterv egyeztetés, kapcsolattartás grafikussal.
- Social media kommunikációban való részvétel.
- Ötletelés, szövegírás, prezentációkészítés.
- Kisebb projektek önálló menedzselése.
Elvárások
Elvárásaink feléd:

- Folyamatban lévõ BSc vagy MSc tanulmányok (marketing szakirány).
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
- Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Powerpoint).
- Technológiai érdeklõdés.
- Képes legyél önállóan és csapatban is dolgozni.
- Határozott személyiség legyél, aki precizitásával és nyitott hozzáállásával hosszú távon támogatja csapatunkat.
Egyéb
Amit ajánlunk:

- Izgalmas nemzetközi projektek.
- Belsõ képzési rendszer.
- Tervezett karrierút és egy szuper csapat.

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. Kerület (Móricz Zsigmond körtér)

Munkaidõ:

Minimum 30 óra/hét, rugalmas
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: 8.00-17.00.
  • Heti Munkaidő: 30 - 40 óra
  • Szakterület:
  • Elvárt nyelvtudás: angol
  • Bérezés: 1412 Ft/ óra
  • Azonosító: #14047
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően