Értékesítő munkatárs

Cégünk a Zaunsystem Kft., prémium kovácsoltvas rendszereket gyárt és piacvezetőként forgalmaz német nyelve területre.
Feladatok
Feladatok:
• ügyfelek és partnercégek (kovácsműhelyek, építkezési vállalatok, kertépítészek stb.) kezelése német nyelvterületen
• szerződések megkötése, műszaki és esztétikai részletek egyeztetése és továbbítása a technikai részleg felé
• szállítmányozások és szerelések megszervezésének támogatása
• piacfejlesztési ötletek, javaslatok megtétele

Elvárások
Elvárások:
• közép- vagy felsőfokú végzettség
• tárgyalóképes német nyelvtudás (osztrák/német és svájci partnerekkel és vevőkkel történő kapcsolattartás miatt)
• értékesítési tapasztalat
• pro-aktív, határozott, csapatjátékos, ugyanakkor döntésképes
• vevőközpontú gondolkodás
• együttműködő készség, pozitív hozzáállás
• rugalmasság és tanulási készség

Előny:
• műszaki érzék

Egyéb
Amit nyújtunk:
• telefon, Laptop
• Intenzív betanulási lehetőség
• lendületes, fiatalos csapat
Alapadatok
  • Helyszín: Budakeszi
  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Pénzügy, könyvelés, bérszámfejtés, Ügyfélszolgálat, Back office
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, német
  • Bérezés: 1600 Ft/óra
  • Azonosító: #15030
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően