Áruforgalmi adminisztrátor

Cégünk Magyarország legismertebb elektronikai cikkeket forgalmazó kiskereskedelmi áruházlánca. A vállalat sikerét mindenekelőtt kedvező árainak, folyamatos akcióinak, a márkás termékek egyedi választékának, a hozzáértő munkatársaknak, a kiváló szolgáltatásoknak, megbízhatóságának és a megkülönböztető reklámjelenlétnek köszönheti.
Feladatok

Feladatok:
Áruházban felmerülő árukészlettel kapcsolatos könyvelési és számlázási feladatok ellátása.
 Elektronikus áruátvétel készletkönyvelési támogatása
 Az áruházi készlettel járó adminisztrációs feladatok elvégzése
 Bejövő számlák ellenőrzése
 Kimenő számlák készítése (az eladótéri termékértékesítést kivéve)
 Kapcsolattartás az áruház vezetőivel, adategyeztetés
 Kapcsolattartás beszállítói partnerekkel
 Adategyeztetés a beszállító partnerek könyvelésével, adminisztrátoraival a vállalat érdekeinek figyelembe vétele mellett
 Leltározásban való aktív részvétel
Elvárások
Elvárások:
• Heti minimum 20 óra
• Minimum középfokú végzettség
• Számlázási alapismeretek
• Alapszintű angol nyelvtudás
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Eredménymotiváltság
• Együttműködés és ügyfél-orientáltság
• Kommunikáció
• Változásra való nyitottság
• Megbízhatóság
• Önkontroll
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XXIII. kerület
  • Munkaidő: 9:00-22:00 (heti min. 20 óra)
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1200 Ft/óra
  • Azonosító: #14252
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően