SQD trainee

"Szerte a világon jelentősen hozzá akarunk járulni az emberek biztonságához a vasúton és a közúton egyaránt."
A Knorr-Bremse konszern müncheni székhelyével a vasúti és haszongépjármű rendszerekhez gyártott fékrendszerek területén világszerte vezető gyártónak számít. Technológiai fejlődés meghatározóként a Knorr-Bremse több mint 110 éve mértékadónak számít a modern fékrendszerek fejlesztése, gyártása, forgalmazása és szervize területén.
Feladatok
Main tasks:

Support for SQDs (e.g: Monthly reports, Quality certificates, Supplier qualification)
Database management (Audits- action tracking, XECM file management)
Elvárások
Requirements:

Intermediate computer knowledge (MS Word, Excel, Powwer Point)
Language skills - English medium must have (German basic nice to have)
Open minded, motivated
20 hours/week
SQD trainee

Kattints a logóra a partnerhez kapcsolódó munkák megtekintéshez.

Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XXIII. kerület
  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1200 Ft/óra
  • Azonosító: #13113
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően