Webshop adminisztrátor

Az NDV Innovation Kft. a megbízhatóságáról és innovatív szolgáltatásairól vált ismertté az évek során.
Az I.C.T stratégiai szolgáltatások területén olyan üzleti megoldásokat nyújt ügyfeleinek, melyek kulcsfontosságúak egy cég hosszú távon fenntartható sikeréhez.
Ezen kívül világszerte folytat nagykereskedelmi és disztribúciós tevékenységet - az elektronikai alkatrészek, számítástechnikai és hálózati berendezések széles skáláját kínálja ügyfelei részére.
Feladatok
termék paletták készletkezelése;
napi operatív, általános irodai adminisztratív feladatok elvégzése;
termék kínálatunk piaci árazása szabályrendszer szerint;
aruházi adminisztrátori online feladatok kivitelezése beállítások végrehajtása;
webshopban való termék megjelenítés és eltávolítás landingek kezelése;
statisztikák kimutatások készítése a termék kínálatról és fogyás elemzés;
részvétel a vállalkozás marketing és értékesítés stratégiájának kidolgozásában;
esetenként beszerzési feladatok ellátása.

Elvárások
kimagasló érdeklődés a e-kereskedelem iránt;
kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
határozott, magabiztos fellépés, önálló és dinamikus munkavégzés;
precizitás és pontosság;
terhelhetőség és magasfokú stressztűrő képesség;
kiváló szervező és problémamegoldó készség;
Fekete öves Excel ismeret
erős felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office, levelező programok, internet, egyéb)
PC konfigurációk ismerete
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Adatrögzítés
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1380 Ft/óra
  • Azonosító: #13102
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően