Tanácsadó gyakornok

Tanácsadó partnercégünk keres tanácsadó gyakornokot.
Feladatok
Feladatok:
• A funkcionális / technikai csapatok tanácsadói munkájának támogatása: üzleti- és technikai igények elemzése a nagyvállalati integrációs rendszerekhez kapcsolódóan
• Részvétel a projekt teljes életciklusában: tervezés, fejlesztés, tesztelés, oktatás, migráció és éles átállás
• Kapcsolattartás 100+ fős nemzetközi projekt csapattal
• Státusz riportolás, projekt kommunikáció
• Risk, issue log karbantartása és előrejelzése

Elvárások
Elvárások:
• Önálló és proaktív munkavégzés
• Heti 20-40 munkaóra (min. 20 vizsgaidőszakban is), hosszútávon (min. 1 év)
• Erős angol nyelvtudás
• Magabiztos MS Office tudás (erős Excel és PPT ismeret)
• MS Project ismerete előnynek
Amit kínálunk:
• Nemzetközi nagyvállalati környezetben való munkavégzés
• Folyamatos fejlődés, érdekes és kihívásokkal teli munka
• A szakma tapasztalt szakértőitől való folyamatos tanulási lehetőség
• Versenyképes gyakornoki juttatás
• Diploma megszerzése után kölcsönös megelégedettség esetén főállású munkalehetőség

Kattints a logóra a partnerhez kapcsolódó munkák megtekintéshez.

Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1400 Ft/óra
  • Azonosító: #13065
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően