Alkatrész adatrögzítő

Szervezetünk a légi járművek tulajdonosait és üzemeltetőit támogatja a légi járművek légi alkalmasságának fenntartásában az európai EASA M-rész előírásaival összhangban, valamint további mérnöki szolgáltatásokat kínál.
Budapesti székhelyünkön főképp a műszaki adatok és dokumentációk kezelésével és értékelésével foglalkozunk.
Feladatok
- Repülőgép alkatrészek dokumentációjának ellenőrzése
- A dokumentumok beillesztése az ügyfél alkatrész élettartam ellenőrző rendszerébe
- A következetlenségek feltárása és jelentése
- Koordináció a társosztályokkal és azok támogatása
Elvárások
- Számítógépes ismeretek
- Angol nyelvtudás
Egyéb
Munkavégzés helye: Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XVIII. kerület
  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Adatrögzítés
  • Elvárt nyelvtudás: angol
  • Bérezés: 1300 Ft/óra
  • Azonosító: #13035
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően