Adatrögzítő

A DAT, a Német Autógyártók Szövetsége által alapított és működtetett járműipari vállalat, amely immár Magyarországon is jelentős szerepet tölt be. A DAT adatokat és megoldásokat biztosít jármű-importőrök, lízingtársaságok és autókölcsönző cégek, valamint autószervizek és biztosítók munkavégzéséhez szerte a világon.
A www.dat.hu oldalon megismerkedhetsz cégünkkel és tevékenységünkkel.
Feladatok
A feladataid lesznek:
- segítség nyújtás a teljes magyarországi piac használt értékelő rendszer felépítésében,
- piacelemzés,
- gépjármű adatok rendszerbe történő rögzítése,
- adatbázis feldolgozás

Elvárások
Társaságunk, a DAT magyarországi leányvállalata hosszú távra, folyamatos diákmunka lehetőséget biztosít számodra.
Amennyiben érdeklődsz a járművek/járműipar iránt, rendelkezel kis műszaki ismeretekkel és nem jelent számodra gondot a napi több órás munkavégzés, akkor szeretettel várjuk jelentkezésed.

Az angol és/vagy német nyelvismerete előnyt jelent.

A betanuláshoz minden segítséget megadunk, ill. az eszközöket a munkavégzéshez természetesen mi biztosítjuk.

A későbbiekben adott a lehetőség főállású munkavégzésre, németországi tréningekkel/oktatásokkal együtt.

Munkavégzésed helye: 1074 Budapest Rákóczi út.
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, VII. kerület
  • Munkaidő: 9.00-17.00. (heti min. 3 nap)
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Adatrögzítés
  • Elvárt nyelvtudás: angol, német
  • Bérezés: 1200 Ft/ óra
  • Azonosító: #12983
Ütemezés
  • Időtartam: alkalmi
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően