Építőmérnöki gyakornok

Azonnali kezdéssel keresünk építőmérnök gyakornokot (magasépítés) a XXI. kerületbe.
Feladatok
Feladatok:
- statikus irodában tervszerkesztési feladatok, leginkább előregyártott vb. szerkezetek gyártmányterveinek készítése
- tervek ellenőrzése, feldolgozása, adminisztrálása
- adatok feldolgozása, rendszerezése

Elvárások
Elvárások:
- folyamatban lévő építőmérnök tanulmányok (magasépítés)
- MS Office programok ismerete, Excel felhasználói szintű ismerete
- pontos, precíz munkavégzés
- munkaidő: heti min.16 óra, lehetőség szerint a tanulmányok utolsó évében
- Min. 1/2 év vállalása

Előnyök:
- Szerkezettervezési célszoftverek (AXIS VM, Allplan, TEKLA) alapjainak ismerete
Egyéb
Amit ajánlunk:
- releváns szakmai tapasztalatok megszerzése
- speciális egy. vb. szerkezetek tervezésében szerzett tapasztalat
- baráti csapatlégkör
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XXI. kerület
  • Munkaidő: Heti min. 16 óra
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Építő, Építész, Egyéb mérnöki jellegű feladatok
  • Elvárt nyelvtudás: -
  • Bérezés: 1300 Ft/ óra
  • Azonosító: #12962
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően