Ipar 4.0 gyakornok

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon hét gyárral, egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel, egy logisztikai központtal, valamint egy mesterséges intelligencia fejlesztő központtal van jelen és a bérelt munkaerővel együtt több, mint nyolcezer munkavállalót foglalkoztat.
Feladatok
AMIBEN A TE SEGÍTSÉGEDRE SZÁMÍTUNK:

- Kollaboratív robotok telepítésének támogatásában
- Megfogók (gripperek) tervezésében, tesztelésében, implementálásában
- Robot programozásban, PLC programozásban
- Robot működéséhez szükséges infrastruktúra megtervezésében, tesztelésében (alapanyag beadók, tárolók stb.)
- Mechanikai tervezésekben Inventor CAD program használatával
- Ipar 4.0 mérnökök napi munkájának támogatásában
Elvárások
TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz, gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy automatizálási mérnök szakon (MSc előnyt jelent)
- Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel
- Ismered a CAD szoftvereket (Inventor ismerete előnyt jelent)
- PLC programozási, Robotprogramozási tapasztalattal rendelkezel
- Egy héten ráérsz minimum 3-5 napot dolgozni, rugalmasan, minimum egy éven keresztül
- Rugalmasság, precíz munkavégzés és megbízhatóság jellemez Téged, nyitott vagy új ismeretek megszerzésére, illetve szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni

AMIÉRT MEGÉRI NÁLUNK DOLGOZNI:

- A legkiválóbb kollégáinktól tanulhatod meg a szakma fortélyait, fejlesztheted a már meglévő képességeidet
- Tapasztalatot szerezhetsz egy gyártó cég folyamataiban, melyet szakdolgozatod írásához is felhasználhatsz
- Dinamikus, fiatalos vállalati kultúrában, multinacionális környezetben dolgozhatsz
- Hosszú távon számítunk Rád, akár a diploma megszerzését követően is főállásban

Kattints a logóra a partnerhez kapcsolódó munkák megtekintéshez.

Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, X. kerület
  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Gépész, Épületgépész, Egyéb mérnöki jellegű feladatok
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1500 Ft/óra
  • Azonosító: #12891
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően