HR gyakornok

Érdekel a HR világa és szívesen kipróbálnád magad gyakornokként? Szeretnél belelátni a világ legnagyobb IT disztribútorának életébe? Ha igen, akkor jelentkezz!
Az Ingram Micro a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedője. Cégünk a világ 45 országában több, mint 30.000 munkavállalót foglalkoztat, a magyar piacon pedig közel 20 éve van jelen.
Jelenleg keressük tehetséges HR gyakornokunkat.
Feladatok
Az alábbi feladatokban számítunk rád:

• nyitott álláslehetőségekhez kapcsolódó elvárások tisztázása a vezetőkkel
• álláshirdetések írása és feladása
• önéletrajzok előszűrése
• interjúk szervezése
• jelöltekkel való kapcsolattartás
• belső képzések szervezése, koordinálása
• HR projektek támogatása
• egyéb HR adminisztrációs feladatok ellátása
• az irodavezető alkalmankénti helyettesítése (vendégek fogadása, céges autókkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, egyéb irodai adminisztrációs feladatok ellátása)
Elvárások
Téged keresünk, ha
• felsőfokú tanulmányokat folytatsz
• szeretnél nemzetközi környezetben tapasztalatokat szerezni
• szeretnél valóban hasznos, értelmes munkát végezni
• alapos és precíz vagy
• jól kommunikálsz
• jól tudsz angolul
• kész vagy heti min. 20 órában dolgozni, legalább 6 hónapig
Egyéb
Amit kínálunk:
• szakmai fejlődési lehetőség
• heti 20-30 órában rugalmas munkavégzés
• karrier lehetőség a világ egyik vezető multinacionális vállalatánál
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: Heti 20-25 óra
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: HR, toborzás
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1300 Ft/ óra
  • Azonosító: #14479
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően