Data analyst gyakornok

Feladatok
Milyen feladatok várnak Rád nálunk?
• A szerviz tevékenységek hatékonyságát bemutató riportok készítése.
• Szerviz SLA riportok készítése ügyfelek részére.
• A folyamatfejlesztések hatásainak elemzése, ehhez kimutatások készítése.
• Ügyféligények alapján kimutatások készítése, ügyféllátogatások.
• Modern riporting rendszerekben történő fejlesztések.
Elvárások
Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

• felsőfokú tanulmányokat folytatsz műszaki vagy informatikai területen;
• otthonosan mozogsz az Excel, Excel Makrók, adatábázis kezelők világában;
• érdekelnek a modern riporting rendszerek;
• érdekelnek a közgazdaság és informatika közös területei;
• szeretnéd elemző gondolkodásodat fejleszteni;
• felhasználói szinten kezeled az MS Office szoftverek;
• szívesen kommunikálsz és teremtesz kapcsolatot új emberekkel;
• szereted fejleszteni magad és proaktívan keresed a tanulási lehetőségeket;
• igazi csapatjátékos személyiség vagy;
• jó problémamegoldó és kreatív egyéniségnek tartod magad, fontosak számodra az innovatív megoldások;
• precíz, pontos munkavégzés jellemző rád.
Egyéb
Elbírálásnál előnyt jelent:
• informatikai vagy műszaki területen szerzett tapasztalat
• BI eszköz ismerete (Power BI, Tableau)

Amit mindezért cserébe kínálunk:
• nagy múltú, piacvezető multinacionális társaság támogatói hátterét;
• lehetőséget a karrierépítésre, teret a szakmai fejlődésre, folyamatos tanulásra.

Kattints a logóra a partnerhez kapcsolódó munkák megtekintéshez.

Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Back office
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1250 Ft/óra
  • Azonosító: #12749
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően