Értékesítési asszisztens

Partnercégünk értékesítési asszisztenst keres.
Feladatok
Elvégzendő munka:
Német-magyar oktatási kiadó és taneszköz-forgalmazó cég értékesítési tevékenységében való tevékeny részvétel
Beszállítókkal való kapcsolattartás
Kalkulációk készítése excel-ben, ellenőrzést követően árajánlatok készítése
Telefonos ügyintézés
Vevői, beszállítói megrendelések rögzítése, számlázás
Bejövő számlák iktatása, kezelése
Viszonteladói adatbázis karbantartása, bővítése (szerződések ellenőrzése, nyilvántartása, új viszonteladók regisztrálása a webáruházba)
Webáruház kezelése
Készletgazdálkodás
Elvárások
Elvárások:
- szakirányú egyetemi, főiskolai vagy felsőfokú szakképzésben való részvétel
- megbízható, precíz, rendszerező személyiség
- képesség csoportmunkára
- angol nyelv aktív használata
- gazdasági ismeretek, webes ismeretek, Facebook kezelés,
- ajánlatok írásához jó fogalmazó készség,
- Microsoft Office szoftverek magas szintű kezelése
- német nyelv ismerete előny
Egyéb
Amit kínálunk:
- jó munkakörülmények
- az angol nyelv napi használata
- használható gyakorlati tapasztalatok megszerzésének lehetősége
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIV. kerület
  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1250 Ft/óra
  • Azonosító: #12467
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően