Fuvarszervező asszisztens

Egyetemi tanulmányaid mellett szeretnél szakmai gyakorlatot szerezni és belelátni egy nemzetközi vállalat működésébe?
Szeretnéd jobban megismerni a logisztika világát egy szállítmányozó cégen keresztül?
Érdekel, hogy az irodai munka mellett milyen egy raktár élete?
Feladatok
Milyen feladatokban számítunk Rád?
• Gyüjtõ szállítmányozási osztály munkatársainak támogatása
• Fuvarokmányok rögzítése és archiválása
• Elemzések / kimutatások készítése
• Adatbázis kezelése
• Adatrögzítés
Elvárások
Mik a számunka ideális diák ismérvei?
• Heti min 3 napot tudj vállalni, az 5 nap még jobb :)
• Rendelkezz középfokú angol nyelvtudással
• Dolgozz pontosan, precízen, önállóan
• Ismerd az irodai számítástechnikai alkalmazásokat (Excel, Word)
• Rendelkezz analitikus, elemző, logikai készségekkel
• Még legalább 1 évig rendelkezz hallgatói jogviszonnyal
• Közgazdasági vagy szállítmányozási tanulmányok előnyt jelentenek, valamint, ha jövődet szállítmányozási területen képzeled el
Egyéb
Mit kínálunk cserébe?
• Hosszú távú munka, szakmai fejlődéssel és karrier lehetőséggel
• Szakdolgozat írásra, valamint a kötelező szakmai gyakorlat letöltésére való lehetőség
• Nemzetközi csapat
• Változatos munkakör
• Jófej kollégák

Kattints a logóra a partnerhez kapcsolódó munkák megtekintéshez.

Alapadatok
  • Helyszín: Biatorbágy
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Logisztika
  • Elvárt nyelvtudás: -
  • Bérezés: 1300 Ft/óra
  • Azonosító: #12166
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően