Hr gyakornok

HR Gyakornoki pozíció

A Schneider Electric cégcsoport az energiamenedzsment és automatizálás nemzetközi szakértője. Magyarországon a budapesti kereskedelmi központ mellett 4 gyáregységgel és egy regionális logisztikai központtal biztosítjuk, hogy vevőinkhez a legjobb minőségben és leghamarabb eljussanak termékeink és szolgáltatásaink. Multinacionális nagyvállalatként nem csak mint munkaadó vagyunk jelen a piacon, hanem hirdetjük, hogy a munkaerő az egyik legfontosabb érték. Mi teszünk is a fenntartható fejlődésért és a zöldebb jövőért. Az energia mindenkié.
Feladatok
Feladatkör:
 a munkavállalók anyagainak rendben tartása (offline és online módon is)
 HR szoftver kezelése, adminisztráció (különböző listák vezetése, ellenőrzése)
 új belépőkkel kapcsolatos teendők (belépő anyagok előkészítése, oktatás, cafeteria)
 adatkonszolidáció, riportok, analitikák készítése
 employer branding belső kommunikációban való aktív részvétel (céges kiadványok, arculatnak megfelelő anyagok előkészítése, elkészítése)
 számlakönyvelés előkészítése
 belső rendezvények előkészítése
 ad hoc teendők (a munkavállalók nagyon leleményesek és sokan vannak, így rengetegféle kérdés, probléma kerül hozzánk)
Elvárások
Elvárás:
 aktív hallgatói jogviszony (minimum 6 hónap még)
 min. 20 óra/hét (megegyezés szerint)
 középfokú, aktív angol nyelvtudás
 HR területen szerzett tudás, tapasztalat előnyt jelent
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00 (heti min. 20 óra)
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Általános irodai, HR, toborzás
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1500 Ft/óra
  • Azonosító: #12100
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően