Építész/ Építőmérnök gyakornok

Építész/ Építőmérnök gyakornokot keresünk.
Feladatok
Főbb Feladatok:
• Ajánlatok készítése (főleg tető és falburkolat illetve lapostető illetve akusztikai burkolatok)
• Látványtervek készítése
• Építész tervek átnézése, anyagkigyűjtés átküldött tervek alapján
• Ajánlatok dokumentálása, nyomon követése
• Csomóponti rajzok, részlettervek készítése
• Marketing tevékenység, hirdetések feladása
• Hírlevelek-Körlevelek készítése, elküldése

Elvárások
Feltételek:
• Excel, Power Point haladó szintű ismerete
• Archicad ismeret
• Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony (25. életév betöltése előtt passzív is), min 3.évfolyam
• Megbízható, kiszámítható szorgalmas munkavégzés, fogékonyság az újdosnságra
• Angol nyelvtudás középszint
Egyéb
Munkaidő: rugalmas, napi 8 óra, heti 3 munkanap vállalása
Munka kezdés: azonnal, megegyezés szerint
Munkavégzés pontos helye: Budapest, IV. ker; Kiss Ernő utca 1-3
Fizetés: 1400 Ft/óra (bruttó),
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XV. kerület
  • Munkaidő: heti 3 nap, napi 8 óra
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Építő, Építész, Egyéb mérnöki jellegű feladatok
  • Elvárt nyelvtudás: -
  • Bérezés: 1400 Ft/ óra
  • Azonosító: #12098
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően