Irodai adminisztráció

Mérnöki szervizcsapat Team Leaderének adminisztratív támogatására várunk jelentkezőket.
Feladatok
Feladatok:
- CRM alapú programkezelés – napi adminisztratív feladatok
- SAP-ben munkaórák helyességének ellenőrzése és javítása
- Tréningek szervezése, kapcsolódó adminisztratív feladatok
- Kimutatások készítése excel-ben
Elvárások
Elvárások:
- Közepfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű MS Office ismeret
- Precíz munkavégzés
- Nyitottság új dolgok megtanulására
Munkavégzés heti 3 napban 6-8 órában, de ez alakulhat az aktuális feladatok tükrében.
Munkavégzés helye: Budaörs Gyár utca 2., BITEP – a bejárást tudjuk támogatni (BKV + kiegészítő bérlet vagy 30 Ft/km)
Alapadatok
  • Helyszín: Budaörs
  • Munkaidő: Heti min. 20 óra
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1200 Ft/óra
  • Azonosító: #12048
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően