Recepciós

Megédesítjük a mindennapokat! Az AUGUST STORCK KG évtizedek óta kiváló minőségű cukorkák és csokoládékülönlegességek sikeres gyártója. 1903-ban kis cukorkagyárként indult a jelenleg is családi tulajdonban lévő vállalat és napjainkra a világ legnagyobb édességgyártói közé nőtte ki magát. A Storck márkákat és termékeket világszerte több mint 100 országban ismerik és kedvelik.
Feladatok
Feladatok:

- vendégek fogadása, tárgyaló bekészítése
- beérkező telefonhívások kezelése
- futár-, taxirendelés
- csomagok összekészítése partnerek részére
- adatrögzítés
- beérkező postai küldemények szortírozása
- számlák iktatása
- a kollegák munkájának segítése
Elvárások
Recepciós munkaerőt keresünk, aki ráérne minél több időpontban, folyamatosan legalább 6 hónapig

Munkarend: Megbeszélés kérdése, de a preferált: H – Cs: 08:30 - 15:30, P: 08:30 – 15:00
Nyelvtudás: angol - középfok
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, VI. kerület
  • Munkaidő: 9:00-17:00 (30 perc ebédszünet)
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Recepciós
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1200 Ft/óra
  • Azonosító: #11956
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően