Recepciós feladatok ellátása

Partnercégünk keres recepciós diákot.
Feladatok
 Az irodaház ügyfélszolgálati feladatainak ellátása
 Kimenő és bejövő posta kezelése, feldolgozása
 Ajánlatok készítése, nyomonkövetése
 Bérleti szerződések előkészítése, ügyfél dokumentációk és nyilvántartások naprakész vezetése
 Számlázás, kintlévőségek, lejáratok figyelése
 Kiváló szolgáltatás nyújtása hatékony probléma megoldással és ügyfélcentrikus hozzáállással

Elvárások
 MS Office gyakorlott felhasználói szintű ismerete
 Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
 Kiemelkedő kommunikációs, szervező és kapcsolatteremtő képesség
 Határozott, kedves, kimagaslóan ügyfélközpontú attitűd
 Front office területen: irodai, adminisztratív, recepciós, vagy asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat előny
Egyéb
Hétfői és keddi napokon 08:30 – 16:00 (hosszú távon)
Alapadatok
  • Helyszín: Budaörs
  • Munkaidő: 08:30-16:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Recepciós
  • Elvárt nyelvtudás: -
  • Bérezés: 1500 Ft/óra
  • Azonosító: #11911
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően