MŰISZ ügyfélszolgálatos (min. 1/2 évre)

Amennyiben szeretnél egy Családias hangulatú, jó fej csapathoz tartozni és még mellette szereted a pörgést és a nyüzsgést is, Nálunk a helyed!
Feladatok
Feladataid közé fog tartozni:

- diákok személyes és telefonos tájékoztatása,
- szerződéskötés és ezzel összefüggő adminisztráció,
- alkalmanként jelentkezők előszűrése,
- kapcsolattartás a diákokkal (telefonon, írásban),
- munka szervezés a leadott megrendelések alapján,
- ad-hoc jellegű irodai munka/adminisztráció.
Elvárások
Téged keresünk, ha:
- nappali tagozatos diák vagy,
- hosszú távra keresel munkát,
- szeretsz emberekkel foglalkozni,
- nem rettensz vissza az önálló munkavégzéstől,
- beszélsz angolul,
- heti minimum 4 hétköznap, 8,5 órában ráérsz dolgozni 08.30-18:00 között.

Kattints a logóra a partnerhez kapcsolódó munkák megtekintéshez.

Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8.30-17.00.
  • Heti Munkaidő: 30 - 40 óra
  • Szakterület: Általános irodai, HR, toborzás, Ügyfélszolgálat
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1400 Ft/óra
  • Azonosító: #11836
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően