Junior üzleti elemző / szoftver paraméterező

Junior üzleti elemzőt keresünk dinamikusan növekvő csapatunkba. Munkatársunként lehetőséged lesz tapasztalatot szerezni készülő szoftver megoldásainkkal kapcsolatos igények elemzésében és az IT rendszerek funkcióinak tervezésében, létrehozásában.
Csapatunk a meghatározó hazai vállalatok és közigazgatási intézmények számára fejleszt folyamattámogató-, dokumentummenedzsment- és nyilvántartó rendszereket. A feladatod a szoftver funkciókkal kapcsolatos üzleti igények megértése, elemzése és megvalósítása az Appsint saját keretrendszerében – annak magas szintű leíró eszközeiben, programozás nélkül.
Feladatok
Feladat:
• Ügyféligények analízise, értékelése, és lebontása
• IT rendszer tervezés UML alapon
• Üzleti szoftver funkciók, modulok létrehozása a keretrendszer eszközeivel programozás nélkül
• Incidens és problémakezelés a ticketing rendszerből érkező jegyek alapján
• Együttműködés a fejlesztő csapattal, üzleti problémák fordítása IT nyelvezetre
• Teszt tervezés, tesztelés
Elvárások
Elvárásunk heti 30-40 órás rendelkezésre állás.
Elvárt nyelvtudás: magyar, szakmai angol megértés

Előny:
• Erős analitikus szemlélet, proaktív, önálló problémakezelés képessége
• SQL gyakorlati tapasztalat
• Rendszerelemzési, rendszertervezési tapasztalat
• IT / gazdasági területen szerzett, vagy folyamatban lévő végzettség
• Projektmunkában szerzett tapasztalat
Egyéb
Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség és tapasztalatszerzés
• Bizonyított teljesítmény és elvárt hozzáállás mellett gyors kompenzációs előrelépés
• Rendszer specifikációs és implementációs tapasztalat nagyvállalati és közigazgatási ügyfeleknél
• Magas szakmai tudással rendelkező csapat
• Önálló feladatok, folyamatos új kihívások
• Céges eszközök, professzionális irodai környezet
• Rugalmasság tanulmányaiddal kapcsolatban (vizsgaidőszak, gyakorlatok stb.)
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8.00-18.00.
  • Heti Munkaidő: 30 - 40 óra
  • Szakterület: Programozó, Adatbázis szerkesztő
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1500 -1900 Ft/ óra
  • Azonosító: #11442
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően