Pénzügyi asszisztens gyakornok

Az Affidea ― a kontinens legkorszerűbb képalkotó diagnosztikai eszközparkját üzemeltető nemzetközi vállalatcsoportja ― ma mar nemcsak Magyarország, de Európa piacvezető magánegészségügyi szolgáltatója is.

Legyél nálunk pénzügyi asszisztens gyakornok!

Lehet, hogy te vagy az a precíz, munkájára igényes, proaktív diplomás vagy majdnem diplomás ifjú titán, aki szívesen kipróbálná magát multinacionális környezetben? Ha igen, legyél a pénzügyi asszisztens gyakornokunk! Dolgozz Magyarország egyik piacvezető magánegészségügyi szolgáltatójánál versenyképes fizetésért, béren kívüli
juttatásokért jó csapatban, biztos háttér mellett!
Feladatok
FELADATAID LESZNEK:
 havi zárási feladatokban történő részvétel, a záráshoz szükséges információk, nyilvántartások összegyűjtése és feldolgozása;
 bejövő számlák iktatása, jóváhagyásra előkészítése helyettesítő jelleggel;
 egyéb pénzügyi feladatok elvégzése, jelentések, statisztikák készítése.
Elvárások
TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA
 van felsőfokú végzettséged, vagy egy éven belül lesz;
 beszélsz angolul;
 híres vagy a precizitásodról;
 megbízható vagy, és szereted pontosan elvégezni a munkádat;
 proaktívan állsz a kihívások elé.
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, V. kerület
  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Pénzügy, könyvelés, bérszámfejtés
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1500 Ft/óra
  • Azonosító: #11322
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően