TÁVMUNKA Épületvillamossági AUTOCAD tervező

Épületvillamossági tervező munkatárs távmunkában

Amit kínálunk:
• otthoni munkavégzés, rugalmas időbeosztás
• széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
• változatos projektek
• szakmai fejlődési lehetőség
• egyre nagyobb önálló tervezési feladatok elvégzése
• hosszútávú munkalehetőség
Feladatok
Feladatok:
• épületvillamossági tervrajzok, kapcsolási rajzok készítése Autocadben
• tapasztalattól függően kisebb-nagyobb önálló tervezési feladatok elvégzése
• kapcsolattartás társtervezőkkel, megrendelőkkel
Elvárások
Elvárások:
• Villamosmérnöki tanulmányok
• AutoCad tapasztalat
• épületvillamossági tervrajzok ismeretében való jártasság
• precizitás
• megbízhatóság
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest
  • Munkaidő: 8:00-17:00 (projekt munka)
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Villamosmérnök
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1800 Ft/óra
  • Azonosító: #11297
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően