Építész gyakornok

Vasútfejlesztésre specializálódott generáltervező cég építészmérnök gyakornok kollégát keres magyarországi vasútépítési projektek magasépítési feladatainak ellátására építész műszaki rajzoló munkakörbe. Az új kolléga megismerheti a közlekedésfejlesztési nagyberuházások működését és azok résztvevőit a tenderkészítéstől a kivitelezésig, részt vehet a vonalszakasz építészeti kialakításában (állomások, megállóhelyek) és vállalaton belül kísérheti figyelemmel a legkülönbözőbb szakági tervek alakulását (vasúti pálya, utak, hidak, műtárgyak, alépítmények tervezése, geodéziai felmérés, pontfelhős modellalkotás, stb.) egészen a megvalósulásig.
Feladatok
Feladatok:
Vasúti épületek engedélyezési és kiviteli terveinek készítése (új épületek és felújítások egyaránt)
Tervek összehangolása a megrendelői elvárásokkal és a szakági tervekkel
Komplex állomási környezet és kiegészítő létesítmények (perontető, peronarculat, stb.) tervezése
Helyszíni bejárások, épületfelmérések
Elvárások
Elvárások:
Legalább 6 félév építészmérnök hallgatói jogviszony
Precíz, önálló munkavégzés
Autocad vagy Archicad legalább szerkesztésekhez és tervfeldolgozáshoz szükséges ismerete

Előnyt jelent:
Autocad (vagy Bricscad) haladó szintű ismerete
Archicad haladó szintű ismerete (modellezés, BIM)
Egyéb
Amit kínálunk:
Versenyképes juttatási csomag
Kiemelkedő fejlődési lehetőség közlekedésfejlesztési nagyberuházások rendszerszintű és műszaki vonatkozásában
Hosszú távú munkalehetőség, biztos vállalati háttér
Összetartó, fiatalos csapat
Rugalmas munkavégzés
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Építő, Építész
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1500 Ft/óra
  • Azonosító: #10903
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően