Kereskedelmi gyakornok

Az ALD Automotive 43 országban kínál vállalati flottamenedzsment és hosszú távú gépjármű lízing szolgáltatásokat. Nemzetközi és helyi csapataink szüntelenül azon dolgoznak, hogy az ügyfél igényeinek legmegfelelőbb, személyre szabott partneri kapcsolatokat alakítsanak ki
Feladatok
Feladatok:
- céges dokumentumok letöltése credit checkhez
- keretszerződések esetében nyomtatni, fűzni, szkennelni, postázni (etikett nyomtatás)
- megrendelés dossziék megírása
- megrendeléshez szükséges anyagok kinyomtatása-dossziéba rendezése
- közbeszerzés esetén (ha lesz), akkor azt összefűzni, szkennelni
Elvárások
Office programok ismerete,
Pontos precíz munkavégzés
Heti min. 30-35 óra
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 30 - 40 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Adatrögzítés
  • Elvárt nyelvtudás: -
  • Bérezés: 1400 Ft/óra
  • Azonosító: #10418
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően