Adminisztrátor gyakornok

A A TÜV Rheinland Csoport a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete. Itt első kézből találkozhatsz a piacon lévő legújabb technológiákkal. A kölni központú, 1872-ben létrehozott vállalat ma több mint 60 országban, 500 telephelyen összesen 19.700 munkatársat foglalkoztat. A nemzetközi kapcsolatok garantáltak a cégnél.
A Magyarországon és a közép-kelet európai régióban működő leányvállalata, a TÜV Rheinland InterCert Kft. pedig épp gyakornok munkatársat keres az alábbi pozícióba:
Ha felsőfokú tanulmányaid kemény iskolapadját lecserélnéd naponta pár órára a gyakornokok puha gurulós székére, gyere hozzánk! Mindig jól jön egy kis plusz bevétel, amit elszórhatsz a suli alatt is.
Feladatok
Téged keresünk, ha az alábbi feladatok nem rémisztenek el:
- Szereted a kihívásokat és precíz adminisztrációs készségekkel rendelkezel,
- Jól kommunikálsz e-mailben, telefonon és nem riadsz el, ha partnereinkkel árakról, ill. szállítási időpontokról kell egyeztetni,
- Jól tudod intézni a megrendeléseket és a napi operatív ügyeket,
- Valamint a tanúsítási dokumentumok, adatbázisok kezelése se okoz gondot.
Elvárások
Te vagy a mi emberünk, ha ezekkel a szuper képességekkel rendelkezel,
- Precíz, alapos, önálló munkavégzés
- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Középfokú angol nyelvismeret előny, de nem feltétlenül szükséges
- MS Office felhasználó szintű alkalmazása
- Csapatszellemű gondolkodásmód
- Jó szervezőkészség és határozottság
Egyéb
Kemény munkádat az következőkkel honoráljuk:
- Rugalmas munkaidő, heti 20-25 óra (jelenléti ív pontos vezetésével)
- Munka időtartama határozatlan,
- Munkavégzés helye Budapest, XIII. kerület, Váci úti telephely
- Munkába állás kezdete: A pályázat elbírálását követően azonnal.
- Bérezés 1 200 Ft/óra (bruttó) – jelenléti ív szerint, így ha többet vagy bent, többet tudsz keresni

Kattints a logóra a partnerhez kapcsolódó munkák megtekintéshez.

Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8.00-17.00.
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület:
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1200 Ft/ óra
  • Azonosító: #10065
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően