C# fejlesztő

Ha
• Szereted a komplex, új, kihívást jelentő feladatokat (nagy, országos rendszereket fejlesztünk
• Érdekel, amit fejlesztesz és ami mögötte van, nem csak a mechanikus kódolás
• Szeretsz, akarsz, tudsz csapatban dolgozni
• Okos, lelkes vagy – akár leadás előtti hajtásnál is
• Nem félsz a problémáktól és képes vagy használni napjaink korszerű megoldásait (Google, Stack Overflow)
• Fejlődni szeretnél, bírod a magas elvárásokat, pozitív kritikát
• Tudsz programozni, nem csak mesélni róla, ha hobbid a fejlesztés (esetleg már az oviban is te csináltad az ebéd menü választó app-ot)
• Megbízható vagy
• Legalább heti 24 órában tudsz velünk dolgozni

Akkor várunk fiatalos, dinamikus fejlődő fejlesztő csapatunkba, ahol megismerheted milyen az ország (és néha más országok) legnagyobb ügyfeleinek egyedi megoldásokat készíteni, illetve továbbfejleszteni egy komplex, saját tulajdonú keretrendszert.

Feladatok
Elvárások
Elvárt nyelvtudás: magyar, szakmai angol megértés

Előnyt jelent:
• Ha értesz az adatbázis (preferáltan MS SQL, MySQL) kezeléshez (fejlesztői szinten)
• Csináltál web fejlesztést (na nem honlapot, hanem üzleti alkalmazásokat React, Redux, Node.js, JQuery, Js, Css, Bootstrap, Sass, Swagger, stb. használatával)
• Csináltál web service intenzív alkalmazásokat
• Fejlesztettél már .NETCore-ban
• Vannak Microsoft fejlesztői szakmai címeid, minősítéseid
Egyéb
Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség és tapasztalatszerzés
• Bizonyított teljesítmény és elvárt hozzáállás mellett gyors kompenzációs előrelépés
• Rendszer specifikációs és implementációs tapasztalat nagyvállalati ügyfeleknél
• Magas szakmai tudással rendelkező csapat
• Önálló feladatok, folyamatos új kihívások
• Céges eszközök, professzionális irodai környezet
• Rugalmasság tanulmányaiddal kapcsolatban (vizsgaidőszak, gyakorlatok stb.)

Heti munkaidő: 25-40 óra

Munkaidő: 8:30-18:30
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8.00-17.00.
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Programozó
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1500-2500 Ft/ óra
  • Azonosító: #9846
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően