Asszisztens, adminisztrátor

Német cég magyar értékesítő irodájába keresünk megbízható, precíz, lelkes diákot hosszútávú adminisztratív, asszisztensi munkára.

Munkaidő: hétfő, szerda, péntek, heti 20 órában.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
Feladatok
o Megkeresések, megrendelések előkészítése, feldolgozása
o Bejövő telefonhívások, e-mailek kezelése
o Ügyfelek részére rendelésekkel, szállításokkal kapcsolatos információ biztosítása
o Értékesítés munkájának adminisztatív támogatása
o A cég működtetése folyamán felmerülő kampány jellegű feladatok elvégzése, például leltározás, dokumentációs archívum rendezése, egyéb irodarendezéssel kapcsolatos tevékenységek, irodai beszerzés intézése

Elvárások
Amit kérünk:
o Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
o Nyitott, kreatív, együttműködő személyiség
o Precíz és megbízható munkavégzés
o Magabiztos angol nyelvismeret szóban és írásban
o MS Office felhasználói szintű ismerete
Fontos, hogy a tanulmányaid mellett is tudj vállalni heti 3-4 napot, illetve elvárjuk az előre megállapodott munkaidő betartását. A munkaidő beosztásában rugalmasak vagyunk, a lényeg, hogy lehessen Rád számítani!
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: Heti 20 óra
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai
  • Elvárt nyelvtudás: angol
  • Bérezés: 1200 Ft/ óra
  • Azonosító: #9694
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően