Könyvelő gyakornok

A pozíció fő célja a könyvelő csapat támogatása a teljes könyvelési folyamat során. A sikeres gyakornok segíti a határidők betartását, hozzájárul a jó kapcsolat kialakításához a belső és külső érintettekkel. Segíti cégünket a dinamikus növekedésben és rengeteg tapasztalatot tudsz szerezni nálunk, valóban oda engedünk a valós feladatok elvégzéséhez és nálunk nem kávét és iratok tologatásával fogod az idődet tölteni, hanem megtanítjuk neked a könyvelői szakma rejtelmeit. Jelentkezz hozzánk, ha érdeklődsz a számvitel iránt, pontosan dolgozol, büszke vagy a precizitásodra és tanulmányaid mellett szeretnél egy felelősségteljes, komplex pozícióban dolgozni, egy dinamikusan változó környezetben.
Feladatok
• bejövő számlák ellenőrzése, rögzítésé, kontírozása
• részvétel a havi/éves zárásokban
• tárgyi eszköz mozgások könyvelése / kezelése a rendszerben
• főkönyvi számlák ellenőrzése, egyeztetése
• bank és házipénztár könyvelése
• folyószámlák egyeztetése
• egyéb pénzügyi, számviteli adminisztratív feladatok
Elvárások
• szakirányú középfokú végzettség (gazdasági középiskola vagy ilyen beállítottságú gimnázium vagy Pénzügyi és Számviteli ügyintézői okj megléte)
• Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz pénzügyi/ számviteli/ gazdasági szakon
• Aktív -nappali hallgatói jogviszonnyal rendelkezel magyarországi felsőoktatási intézményben
• pénzügyi/ számviteli területen már szereztél tapasztalatot, vagy szeretnél szerezni
• kiváló szervezői, priorizálási képességgel rendelkezel, könnyedén kezelsz szoros határidőket
• analitikus, strukturált gondolkodásmód jellemez
• proaktív vagy, könnyedén oldasz meg komplex problémákat
• microsoft programcsalád szoftvereinek felhasználói szintű ismerete
• magabiztos Excel tudás
• heti minimum 20-25 órában tudsz dolgozni
Az alkalmas jelentkező képes és hajlandó a fejlődésre, talpraesett, agilis és proaktív. Az ügyfelekkel történő kapcsolattartás során a cég érdekeinek a szemelőtt tartásával tudja képviselni a csapatunkat. Az iroda által folytatott online és elektronizált könyvelés teljesítéséhez szükséges változásokat nyomon tudja követni.

Előny jelenthet:
• rövid idejű munkába lépés
• NOVITAX könyvelő program ismerete,
• automatikus és modern számla beolvasások ismerete (számlázz.hu, online számlázók, NAV adatbázisok),
• 10 ujjas vakon gépelés felvétel vagy diktálás alapján
• adóellenőrzési területen szerzett jártasság

Amit kínálunk:
• dinamikusan bővülő ügyfélkörrel rendelkező könyvelő és adóellenőrzési iroda csapatának lehetsz a megbecsült tagja
• szakmai fejlődés,
• kulturált környezet, jól felszerelt iroda,
• segítő, barátságos kollégák,

Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIV. kerület
  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Pénzügy, könyvelés, bérszámfejtés
  • Elvárt nyelvtudás: -
  • Bérezés: 1300 Ft/óra
  • Azonosító: #13037
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően