BIM, Épületgépész Gyakornok

Végzős Épületgépész hallgatók jelentkezését várjuk, 3D-s épületgépészeti koordinációs tervezési és modellezési feladatokhoz.
Feladatok
Feladatod lesz, irodaházaktól kezdve, orvosi és sportlétesítményeken át, repülőterekig változatos projektekben való részvétel, projektvezető irányítása mellett.
A BIM technológia használatára és a szükséges szoftverek magabiztos 3D-s használatára, megtanítunk.

Elvárások
Elvárások veled szemben:
- Alapfokú angol nyelvtudás,
- AutoCAD program alapfokú ismerete
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Épületgépészeti tervezés iránt elkötelezettség és szakmai elhivatottság
Előny jelent:
- Valamelyik CAD/BIM program ismerete alapszinten
Jelentkezz, ha érdekel a lehetőség és úgy érzed, dolgoznál nálunk szívesen.
Egyéb
Munkaidő Heti ~32 óra,
Helyszín III. kerület,

Bér: Az első hónap (betanulás alatt 168 óra) bruttó 1389.- Ft-os órabér, 2. hónaptól 1589.- Ft-ra változik a kezdőknél.

Pozitív kompetenciák függvényében az órabér, emelkedik tovább felfelé.
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, III. kerület
  • Munkaidő: Heti 30 óra
  • Heti Munkaidő: 30 - 40 óra
  • Szakterület: Gépész, Épületgépész, Egyéb mérnöki jellegű feladatok
  • Elvárt nyelvtudás: -
  • Bérezés: 1589 Ft/ óra
  • Azonosító: #8859
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően