SPA Recepciós Kecskeméten

Kecskeméti wellness hotel várja nappali tagozatos diákok jelentkezését, akik heti rendszerességgel munkát szeretnének és tudnak vállalni.
Feladatok
A következő feladatokban számítunk Rád:
• Vendégek kiszolgálása a Fitness & SPA részlegen,
• Gépek, szaunák indítása és zárása,
• Nyitva tartási időben felügyelet biztosítása,
Elvárások
Elvárásaink Feléd:
• Nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
• Heti rendszerességgel tudj műszakot vállalni, (heti 15-20 órában)
• Elsődlegesen a hétfő és szerda 7:00-10:00 intervallumon számítunk segítségre
• Előnyként értékeljük, ha szakirányú tanulmányokat folytatsz, de ha kifejezetten a vendéglátás, egészségmegőrzés keltette fel az érdeklődésedet és szeretnéd jobban megismerni ezt a területet, nyitottak vagyunk arra, hogy együtt dolgozzunk.
Egyéb
Amit mindezért ajánlunk:

• Kecskeméti munkavégzés, könnyen megközelíthető helyen, exkluzív szállodában,
• Egy (tényleg) vidám és pörgős csapat tagja leszel,
Alapadatok
  • Helyszín: Kecskemét
  • Munkaidő: 6:00-22:00
  • Szakterület: Recepciós
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 902 Ft/óra
  • Azonosító: #8662
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően