ARCHICAD tesztmérnök gyakornok

A GRAPHISOFT® egy nemzetközileg elismert magyar szoftverfejlesztő cég. Budapesti irodánk fejlesztő részlegébe keresünk főiskolai/egyetemi hallgatót legalább heti 20-25 órás munkavégzésre a minőségbiztosítási csoportba, az ARCHICAD funkcióinak tesztelésére.
Összetartó, lendületes csapat részeként új technológiákkal és kreatív feladatokkal találkozhatsz a mindennapok során.
Feladatok
ARCHICAD funkcióinak tesztelése

Elvárások
Téged keresünk, ha:
• Nappali tagozatos építészmérnök hallgató vagy
• Magabiztosan használod az ARCHICAD-et
• Középfokon beszéled az angolt
• Szeretnéd az új funkciókat elsőként megismerni, kipróbálni
• Nyitott vagy a tesztelési ismeretek elsajátítására
• Jó problémamegoldó és elemző vagy
• Képes vagy a pontos, precíz munkavégzésre és önálló döntéshozatalra
• Szívesen dolgozol csapatban

Előnyt jelent, ha:
• Ismersz egyéb, elterjedt CAD rendszereket (AutoCAD, Revit)
• Van szoftvertesztelési területen szerzett tapasztalatod
Egyéb
Amit nyújtunk:
• Inspiráló munkakörnyezet
• Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Büszkék vagyunk arra, hogy nemzetközivé nőtt magyar cégünk több mint 30 éve innovatív megoldásokkal alakítja az építészet jövőjét.
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, III. kerület
  • Munkaidő: Heti 20-40 óra
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Építő, Építész
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1320 Ft/ óra
  • Azonosító: #8615
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos