iOS fejlesztő

iOS fejlesztőt keresünk partnerünk részére heti 20 órában.
Feladatok
A feladat:
Különböző üzleti alkalmazások fejlesztésében való részvétel a fejlesztőcsapat tagjaként. A soron következő projektek: üzletkötői rendszer, irodaházi beléptető rendszer és csomagfutár rendelés. A fejlesztést egy összeszokott, agilis irányelvek szerint dolgozó, a projekt függvényében backend+frontend fejlesztőkből álló csapat tagjaként kell végezni, támaszkodva a cégen belül felállított keretrendszer, sztenderdek és közös tudás nyújtotta alapokra. A betanuláshoz mentort biztosítunk.
Elvárások
Az elvárás:
1. Swift nyelv és XCode fejlesztőkörnyezet ismerete (legalább alap szinten)
2. Megkezdett szakirányú felsőfokú tanulmányok.
3. Nyitottság a tanulásra és a csapatmunkára
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIV. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Programozó
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1600-1800 Ft/óra
  • Azonosító: #8312
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően