Idegenforgalmi irodai ügyintéző (heti 5x6 óra)

Szállásközvetítéssel foglalkozó partnerünk munkatársat keres zuglói irodánkba:
Feladatok
- Ügyfélszolgálati feladatok: vevői telefonok, e-mailek, megrendelések kezelése
- Kapcsolattartás a meglévő és új partnerekkel, szerződés előkészítése
- Marketing megjelenések ellenőrzése
- Ajánlatok feltöltése a weboldalra, és a belső adminisztrációs oldalra, hírlevél készítés, blogbejegyzések készítése
- webshop karbantartás
Elvárások
Téged keresünk ha
- heti 5 napon, napi 6 órában tudsz dolgozni,
- magas szintű angol nyelvismerettel rendelkezel írásban és szóban
- excelben és html szerkesztő program használatában jártas vagy
- önállóan, precízen, lelkiismeretesen és kreatívan dolgozol
előny:
- idegenforgalmi végzettség és/vagy tapasztalat
- további nyelv(ek) ismerete (német / olasz )
Egyéb
Amit kínálunk:
- szakmai fejlődési lehetőség
- változatos feladatkör
- barátságos, családias hangulat egy kis létszámú vállalkozásnál
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIV. kerület
  • Munkaidő: 8.00-17.00.
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Back office
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1400 Ft/óra
  • Azonosító: #7776
Ütemezés
  • Időtartam: alkalmi
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően