Telefonos munka pénzintézetben (hosszútávú munka)

Szeretnél egy multinacionális vállalatnál értékes szakmai tapasztalatot szerezni? Érdekel, hogyan is működik a bankszektor? Szeretnél egy fiatalos, lendületes csapathoz tartozni?
Amennyiben a válaszod igen, várjuk jelentkezésed!
Feladatok
• Beérkező hívások kezelése
• Az ügyfelek kérdéseinek, illetve kéréseinek gyors és pontos megoldása
• Egyéb adminisztratív feladatok
Elvárások
Amit elvárunk:
• Hatékony kommunikációs és problémamegoldó készség
• Meggyőzőképesség
• Ügyfél-orientáltság
• Megbízhatóság
• Határozottság
Egyéb
Amit kínálunk:
• Multinacionális háttér
• Felelősségteljes munkavégzés
• Tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
• Rugalmas, órarendhez igazodó munkavégzés
• Kiváló munkakörnyezet, belvárosi iroda
• Versenyképes fizetés
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, VI. kerület
  • Munkaidő: 8.00-19.00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Telefonos, Ügyfélszolgálat
  • Elvárt nyelvtudás: -
  • Bérezés: 1200 Ft/ óra
  • Azonosító: #3883
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően