Pénzügyi asszisztens

A GEFCO több, mint 69 éves tapasztalatának és globális hálózatának köszönhetően Európa 10 legjobb vállalata között szerepel. Tevékenysége 150 országra terjed ki, és forgalmának csaknem a felét Franciaországon kívül bonyolítja le.
Feladatok
Mik lesznek a feladataid?
• Könyvelők és a pénzügyi osztály munkájának támogatása, egyszerűbb könyvelési feladatok végzése
• Vevői, szállítói egyeztetések végzése policy és folyamatleírás alapján
• Dokumentumok archiválása
Elvárások
Mik az elvárásaink?
• Heti 25-30 órát tudj vállalni
• Excel felhasználói szintű ismerete
• Dolgozz pontosan, precízen, önállóan
• Tűrd a monotóniát
• Angol nyelvismeret
Egyéb
Mit kínálunk cserébe?
• Szakmai tapasztalat szerzése egy nemzetközi vállalatnál
• Rugalmas munkaidő
• Fiatalos csapat
• Lehetőség szakmai gyakorlat elfogadására, valamint szakdolgozat írására
• Hosszú távú munkalehetőség

Kattints a logóra a partnerhez kapcsolódó munkák megtekintéshez.

Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: 8:00-18:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Pénzügy, könyvelés, bérszámfejtés
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1300 Ft/óra
  • Azonosító: #3374
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően