Adatrögzítés Excelben

100 % állami tulajdonban lévő cég melynek feladata, hogy az általa felügyelt társaságok bérelszámolási, bér- és TB ügyintézés, számviteli, pénzügyi, kontrolling és IT feladatainak elvégzésére szakmailag magas színvonalú és költséghatékony környezetet biztosítson.
Feladatok
Munkakör/feladat leírása: számla adatok excel táblázatba való berögzítése SAP rendszerbe való beolvasáshoz.

Munkaidő heti 25 órában rugalmasan egyeztethető: 8:00-19:00 között napi 4-6-8 órában.
Elvárások
Elvárások:
- gazdasági területen folytatott tanulmány
- Excel kezelésében való jártasság
- monotonitást tűrő személyiség
- precíz, gyors munkavégzés
Egyéb
Azonnali kezdési lehetőség!
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8:00-19:00 között rugalmasan (heti min. 25 óra)
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Pénzügy, könyvelés, bérszámfejtés
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1150 Ft/óra
  • Azonosító: #10852
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően