GDL fejlesztő diák

A világszerte elismert ARCHICAD építészeti tervező-rendszer Library fejlesztőcsoportjába keresünk GDL fejlesztő és tesztelő diák munkatársat.

A GRAPHISOFT 1982-ben történt alapítása óta a világ egyik vezető 3D-s építészeti szoftvert gyártó cégévé fejlődött. Agilis csapatunk az ugyancsak vonzó és méltán elismert Graphisoft Parkban dolgozik. Feladataink érdekesek, kihívóak, ahol a kreatív csapatmunka találkozik kellemes környezettel és barátságos közösséggel.
Feladatok
• Az ARCHICAD könyvtári elemeinek fejlesztése, új elemek modellezése, a meglévő elemek funkcionalitásának bővítése, és mindezek tesztelése
• Lokalizált könyvtárak előállítása, tesztelése
• Automatikus tesztrendszerekben tesztek futtatása és bővítése, eredmények nyomon követése
Elvárások
Elvárások:
• Építész vagy más műszaki felsőfokú tanulmányok folyamatban nappali tagozaton
• ARCHICAD alapszintű ismerete
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Precíz és igényes, önálló munkavégzés
• Heti 20-25 munkaóra vállalása az órarenddel egyeztetve
Előny:
• GDL vagy más programnyelven megszerzett programozói gyakorlat
• Más építészeti CAD rendszerek ismerete és/vagy modellezési gyakorlat más szoftverekkel
Egyéb
Értékek, amiben mi hiszünk:
• Izgalmas termékek - elégedett vevők
• Gyorsaság az innovációban és a megvalósításban
• Mindenben a tökéletességre törekszünk
• Elismerjük az eredményeket
• Sokfélék vagyunk, de egységes értékrend szerint dolgozunk
Büszkék vagyunk arra, hogy nemzetközivé nőtt magyar cégünk több, mint 30 éve innovatív megoldásokkal alakítja az építészet jövőjét.
Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, várjuk jelentkezésed.
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, III. kerület
  • Munkaidő: Min. heti 20-25 óra
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület:
  • Elvárt nyelvtudás: -
  • Bérezés: 1580 Ft/ óra
  • Azonosító: #1612
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően