Layout Tervezőmérnök

A GSI Hungary Kft. fő profilja a gabonatároló és anyagmozgató rendszerek gyártása. Biatorbágyon épülő szervezetébe lelkes, ambiciózus és lendületes diákmunkatársat keres.
Feladatok
• Jóváhagyási (layout) rajzok elkészítése vevők részére az alábbi termékcsoportokhoz:
o Gabonamozgató gépek
o Gabonatároló silók
o Ipari hidak / tornyok
• Alkatrészek áttervezése metrikus mértékrendszerbe
• 3D-s modellből 2D gyártási rajzok készítése
• Kapcsolattartás a vevőszolgálati csapattal és a tervező mérnökséggel
Elvárások
 Gépészmérnöki tanulmányok
 Pályakezdők (ill épp most diplomázók) jelentkezését is várjuk!
 Valamely 2D CAD rendszerben szerzett tervezési tapasztalat (3D előny)
 Rendszerszintű gondolkodás, pontosság és precizitás
Egyéb
A munka időtartama 3 hónap!
Alapadatok
  • Helyszín: Biatorbágy
  • Munkaidő: 08:00-16:20
  • Heti Munkaidő: 30 - 40 óra
  • Szakterület: Gépész, Épületgépész
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1765 Ft/óra
  • Azonosító: #20828
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően