Adatszolgáltatás értékesítési gyakornok (Data Sales trainee)

BUDAÖRSI telekommunikációs nemzetközi céghez keresünk diákot hosszú távra legalább középfokú angol nyelvismerettel ADATSZOLGÁLATÁS ÉRTÉKESÍTÉSI GYAKORNOK pozícióba, érdemi, kreatív és önálló feladatokkal. Szakmai gyakorlati lehetőséget is biztosítunk !
Hosszú távú lehetőség, diploma után akár főállású munkalehetőséggel!
Feladatok
A sikeres pályázó feladatai közé tartozik majd
• Adatszolgáltatás értékesítést támogató csapat mindennapi feladatainak segítése
• Árajánlatok előkészítésében való részvétel az ügyfelek számára
• Ügyfélkapcsolati lista frissítése
• Számlák, szerződések ellenőrzése ill. előkészítésében való részvétel
• Jelentések, agendák készítése
• Szerződésirányító rendszerben való feladatok: új megrendelések bevételezése a rendszerbe, azok ellenőrzése
Elvárások
• aktív, vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
• kereskedelmi, gazdasági vagy üzleti tanulmányok
• heti min. 25-30 óra vállalása hosszú távon, min. két féléven át,
• MS Office és Excel ismeretek,
• min. középfokú aktív angol nyelvismeret (ezen felül kelet európai nyelvek ismerete előnyt jelent)

A munkaidő heti 20-30 óra, egyeztetés szerint.
A munkahely biztosít KÉTFÉLE VÁLLALATI BUSZJÁRATOT is Budapestről a munkarendhez igazodva:
• Népliget - Boráros tér - Allee - Kosztolányi Dezső tér - Sasadi út/Etele tér (4-es metró) - Budaörs (30 perc)
• Déli pu. - Sasadi út/Etele tér (4-es metró) - Budaörs (15 perc)
Alapadatok
  • Helyszín: Budaörs
  • Munkaidő: 8.00-17.00.
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai
  • Elvárt nyelvtudás: angol
  • Bérezés: 1200 Ft/ óra
  • Azonosító: #20767
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően