Beszerző támogató munkatárs

Magyarország több évtizedes múlttal rendelkezõ, a GEPIDA kerékpárokat gyártó vállalata keres magas színvonalon teljesíteni képes munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

(akár részmunkaidő is)
Feladatok
Ami nálunk vár a mindennapokban
• Termékek beszerzési folyamatának adminisztratív támogatása
• Szállítások előkészítése
• Dokumentálás,
• Statisztikák összeállítása, adatok elemzése, partnerenként, jövedelmezőség, konstrukció függvényében
• A csoport tevékenységével összefüggő nyilvántartások vezetése
• családias hangulatú és összetartó csapat

Elvárások
Tulajdonságok, amiket értékelünk benned:
• Jól beszélsz és írsz angolul
• Érdekel a beszerzés, külkereskedelem
• Kiváló problémamegoldó és együttműködési készséged van
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek birtokában vagy (Excel, Word, Outlook, stb.)
Egyéb
És mit kínálunk cserébe?
• Betekintést a kerékpárok izgalmas és érdekes világába
• Biztos, stabil és kiszámítható munkahelyet egy sok nevetést egy jó csapattal
• Fejlődési lehetőséget
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XVI. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00 (rugalmas munkaidő)
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Logisztika, Szaktudást nem igénylő irodai
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1300 Ft/óra
  • Azonosító: #20913
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően