Logisztikai tanácsadó gyakornok

Szeretnél olyan vállalatnál dolgozni, ahol számít a véleményed és az egyéniséged?
Ha vonz, hogy egy elismert, nyitott és agilis csapat tagja legyél, jelentkezz hozzánk Logisztikai tanácsadó gyakornok pozíciónkra.
Nálunk lehetőséget kapsz a folyamatos fejlődésre, innovatív üzleti megoldások szállításában való részvételre.

Feladatok
Feladataid lesznek:
Részvétel ellátási lánc menedzsment szoftvereink bevezetésének folyamataiban (üzleti igények felmérése, dokumentálása, tervezés, paraméterezés, tesztelés, oktatás, támogatás)
Logisztikai rendszerek működtetésével kapcsolatos feladatok ellátásában való részvétel
Kapcsolattartás ügyfeleinkkel, support tevékenység ellátásában való részvétel
Piaci trendek követése, szakterületi legjobb gyakorlatok felmérése
Elvárások
Te vagy számunkra az ideális jelölt, amennyiben:
Felsőfokú tanulmányokat folytatsz logisztikai, gazdasági vagy műszaki szakirányon, és rendelkezel heti minimum 25 óra szabadidővel
Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt
Pénzügy-számviteli és logisztikai ismeretekkel rendelkezel
Precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés jellemző rád
Rendszerszemléletű gondolkodással és folyamatelemzési ismeretekkel rendelkezel
Egyéb
Amiért érdemes jelentkezned:
Versenyképes gyakornoki fizetés
Izgalmas, változatos, kihívást jelentő feladatok
Vidám, fiatalos csapat
Személyes karriercélok támogatása
Továbbképzési lehetőségek
Korlátlan kávé, tea, ásványvíz
Modern munkakörnyezet, Gellért-hegyre nyíló kilátással az Infopark közelében
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Logisztika
  • Elvárt nyelvtudás: -
  • Bérezés: 1176-1412 Ft/óra
  • Azonosító: #20573
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően