Marketing gyakornok

A PGB Engineering kft fiatal dinamikus csapatába keresünk végzéshez közeli Marketing/marketing kommunikációs hallgatót aki, legalább 2-3 napot eltud tölteni hetente cégünknél.
Munkavégzés helyszíne: Csepel (áprilistól az XXIII. kerület)

Munkavégzés helyszíne: Csepel (áprilistól XXIII. kerület) és az ország egész területe,
Feladatok
Feladatok:
cég kommunikációs arculatának tervezése,
web lapunk fejlesztése,
közösségi médiákban való megjelenések kezelése,
kiállításokon való részvétel és roadshowk szervezése,

Elvárások
-végzéshez közeli Marketing/marketing kommunikációs hallgató
Egyéb
Amit kínálunk:
Rugalmas munka idő
Fejlődési, tapasztalat szerzési lehetőség,
Valódi marketinges feladatok
A gyakornoki programot követően állás ajánlat
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XXI. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Marketing
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1300 Ft/óra
  • Azonosító: #21021
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően