Junior Technical Writer

Junior Technical Writer kollégát keresünk dinamikusan növekvő csapatunkba. Csapatunk a meghatározó hazai vállalatok és közigazgatási intézmények számára fejleszt folyamattámogató-, dokumentummenedzsment- és nyilvántartó rendszereket.

Munkatársunként lehetőséged lesz tapasztalatot szerezni a komplex, magas rendelkezésre állású nagyvállalati és közigazgatási rendszerek funkcionális és architektúra tervezésében, megismerni és megérteni változatos szektorokban tevékenykedő ügyfeleink működését, problémáit és elvárásait.

Feladatod részvétel a tervezési folyamatban az igény megértésétől a specifikációk elkészítéséig, valamint a saját fejlesztésű low-code keretrendszer dokumentációjának elkészítése és folyamatos karbantartása.
Feladatok
Feladat:
• Termékekkel kapcsolatos dokumentációk elkészítése, termékinformációs leírások készítése
• Részvétel ügyfeles tervezési workshopokon, az ügyféligények megértése, megoldási javaslatok és alternatívák kidolgozása, részvétel a rendszerek funkcionális és architektúra tervezésében, funkcionális és technikai dokumentációk elkészítése
• Keretrendszerünk dokumentáció elkészítése, folyamatos karbantartása
Elvárások
Elvárásunk legalább heti 30 órás rendelkezésre állás.

Előny:
• Erős analitikus szemlélet, proaktív, önálló problémakezelés képessége
• Jó szóbeli és írásos kommunikációs készségek
• Proaktív érdeklődés új technológiák és módszerek és modellek iránt
• Rendszerelemzési, rendszertervezési tapasztalat
• Informatikai dokumentációs „nyelvezet” és formátum ismerete
• Informatikai angol ismerete
• IT / gazdasági területen szerzett, vagy folyamatban lévő végzettség
• Projektmunkában szerzett tapasztalat
Egyéb
Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség és tapasztalatszerzés
• Bizonyított teljesítmény és elvárt hozzáállás mellett gyors kompenzációs előrelépés
• Rendszer specifikációs és implementációs tapasztalat nagyvállalati és közigazgatási ügyfeleknél
• Magas szakmai tudással rendelkező, fiatal csapat
• Önálló feladatok, folyamatos új kihívások
• Céges eszközök, professzionális irodai környezet
• Rugalmasság tanulmányaiddal kapcsolatban (vizsgaidőszak, gyakorlatok stb.)

Heti munkaidő: 25-40 óra
Elvárt nyelvtudás: magyar, szakmai angol megértés
Munkaidő: 8:30-18:30
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8.00-17.00.
  • Heti Munkaidő: 30 - 40 óra
  • Szakterület:
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1500-1700 Ft/ óra
  • Azonosító: #20921
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően