Sales gyakornok

A Bravogroup Rendszerház Kft. egy több mint 30 éves múltú, nyomtatópark kihelyezéssel és üzemeltetéssel foglalkozó magyar tulajdonú vállalat, amely lelkes, tanulni, fejlődni vágyó gyakornokot keres értékesítési területen.

Feladatok
Feladatok:

- A sales csapat napi munkájának a támogatása
- Hideg hívások indítása, ügyfelekkel kapcsolatfelvétel (B2B)– mentor támogatása mellett, a vállalati folyamatok, termékek megismerését és a betanulást követően
- Értékesítési folyamatok és feladatok háttértámogatása, előkészítése
- Hosszú távon saját sales projektek önálló vitele, ügyfélszerzés – a vállalat célja, hogy a gyakornoki idő letelte után munkaviszony keretében tovább folytatódjon a közös munka
Elvárások
Főbb elvárások:

- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (hallgatói jogviszony)
- Sales attitűd, kiváló kommunikációs készség
- Értékesítés iránt való érdeklődés (aki nem riad vissza a hideg hívásoktól, mer ügyfeleket megkeresni – ehhez megfelelő betanulás, mentorálás biztosított)
- Dinamikus személyiség
- Magabiztos Microsoft Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
- Heti legalább 3 nap vállalása
- Előny a sales, hideg hívások területén megszerzett tapasztalat

Egyéb
Amit ajánlani tudunk:

- Gyakornoki pozíció - célunk, hogy hosszú távon, a gyakorlati idő után is maradjon a vállalatnál a kolléga sales területen
- Nettó 1200 Ft/óra bérezés
- Tanulási, fejlődési lehetőség
- Értékesítési folyamatok (B2B) megismerése egy nagy múltú, magyar vállalatnál
- Rugalmas munkaidő, egyéni megállapodás kérdése (minimum heti 3 nap vállalása)
- Főiskolai képzés esetén gyakornoki státusz és kötelező szakmai gyakorlat teljesítésének igazolása is lehetséges
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIV. kerület
  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Recepciós
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1412 Ft/óra
  • Azonosító: #20964
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően