Beszerző gyakornok

Első körben október 29-31 3 napra keresnénk beugró diák-munkaerőt a következőkre angol nyelven:
Kapcsolattartás angol nyelven szóban és írásban a cég partnereivel, ajánlatkérés kiküldése e-mail-en.
Feladatok
Hosszabb táv esetén pedig az alábbi lehetőség vállalható:
Tevékenységi körök:
• Kapcsolattartás angol nyelven szóban és írásban a cég partnereivel
• Ajánlatkérések összeállítása és kiküldése a beszállítók felé
• Ajánlatkérési folyamat követése
• Beérkező ajánlatok kiértékelése, szükséges további egyeztetések
• Beszerzési források felkutatása
• A megrendelt tételek nyomon követése, számlaegyeztetés
• Naprakész ügyviteli rendszer használata
• Beszerzés kapcsolattartása az értékesítőkkel és a raktárral
• Konszignációs raktárkészletek koordinálása
• Kiállításokon való részvétel, tolmácsolás, szakanyagok fordítása
Elvárások
Elvárások:
• Erős angol nyelvtudás, ami az interjú során ellenőrzésre kerül
• Pontos, megoldás-centrikus munkavégzés
• Világos, célratörő, pozitív kommunikáció
• Felhasználó szintű számítógép ismeret
• Stressz tűrő képesség
Egyéb
Előny:
• Olasz és német nyelvismeret
• Borászati berendezések külkereskedelmében szerzett tapasztalat
• Műszaki, gépészeti termékismeret
• Beszerzési ügyintézői tapasztalat

Munkavégzés helye:
• Budapest, XXII. kerület, Barackos út
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XXII. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Általános irodai
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 2000 Ft/óra
  • Azonosító: #20730
Ütemezés
  • Időtartam: alkalmi
  • Munkakezdés: Azonnal