Mérnök gyarkornok

A Beruházási Irodánkba egy projektcsapatba keresünk egy csapattagot.
Feladatok
Feladatok:
o jelentések készítése; ütemterv, organizáció kezelése; kooperációs emlékeztetők készítése; csapattagok támogatása; projektmunkák támogatása; adminisztráció
o egy projektünk építési helyszíni támogatására, együtt a projektcsapattal a Hungexpo területén

Elvárások
- munkaidő: 9-17 óra között van, teljes- vagy részmunkaidős diákot is várunk, de legalább heti három alkalommal tudjon intenzív jelenlétet szeretnénk kérni; egyes feladatokat esetleg otthonról is lehet alkalmanként végezni
- a projektidőszak várhatóan két év
- a belépés mielőbbi, azonban legkésőbb január
- akit a csapatba várunk:

o építészmérnök, építőmérnök, műszaki menedzser, gépészmérnök, villamosmérnök hallgató
o építőipari előzménnyel, affinitással
o ha előzetes építőipari gyakorlata van, azt előnyként értékeljük
o office programok felhasználói szintű ismerete
o talpraesett, proaktív, nyitott és érdeklődő
Egyéb
- amit ajánlunk:
o alapszakos hallgató esetén 1200-1300 Ft nettó óradíj
o mesterszakos hallgató estén 1600-1700 Ft nettó óradíj
o szakmai fejlődési lehetőség egy komplex projektben
o egy erős, jó közösség
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: 9:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Építő, Építész, Gépész, Épületgépész, Villamosmérnök
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1412 Ft - 2000 Ft/óra
  • Azonosító: #20826
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően